تعداد بازدید: ۷۵۸
کد خبر: 4735
17 November 2016     -     ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵ تاریخ انتشار:
حدودا یک ماه قبل، شرکت HP از نسخه ی جدید و به روز شده ی لپ تاپ منحصر به فرد Spectre x360 رونمایی کرد که این دستگاه در تمام موارد، نسبت به نسخه ی ۲۰۱۵ بهبود داشته است

این دستگاه نه تنها از هر گوشه ۹.۶۷ میلی متر باریک تر شده، بلکه ۲.۱ میلی متر نیز نازک تر از نسل پیشین خود شده است. HP Spectre x360 در تمام موارد عالی می باشد و می توان گفت که این دستگاه، یک اولترابوک قابل حمل، شیک و قدرتمند است.

همان طور که گفته شد، حاشیه های صفحه نمایش از هر طرف ۹.۶۷ میلی متر کاهش یافته اند، به طوری که حاشیه ی مدل سال گذشته ۱۵.۱۲ میلی متر بود، ولی این مقدار برای نسخه ی ۲۰۱۶ به ۵.۴۵ میلی متر رسیده که بهبود چشمگیری داشته است. این نسخه همچنین ۱۱ درصد سبک تر شده است و تنها ۲.۸۵ پوند (۱.۳ کیلوگرم) وزن دارد.

توجه داشته باشید که همه تغییرات صورت گرفته در مورد طراحی و قابلیت حمل نبوده است. HP Spectre x360 (2016) با نسل هفتم پردازنده های سری Core i اینتل، موسوم به Kaby Lake، به روز رسانی شده و همچنین به دو پورت تاندربولت ۳ مجهز گردیده است، که می تواند هر چیزی را که یک پورت استاندارد USB نوع C انجام می دهد، انجام دهد. یک پورت می تواند یک مانیتور ۵K و یا دو مانیتور ۴K را پشتیبانی کند، هر چند ما هنوز منتظر هستیم مشاهده کنیم که پردازنده ی گرافیکی به کار گرفته شده در این دستگاه چه قدرت و قابلیتی دارد.

اگر شما می خواهید از Spectre x360 برای مصارف معمولی استفاده کنید، این دستگاه موارد بیش تر از این را نیز پاسخگو خواهد بود. HP ادعا کرده است که این اولترابوک تا ۱۵ ساعت عمر باتری را ارائه خواهد کرد و اسپیکر های Bang & Olufsen آن، یک تجربه ی صوتی فوق العاده را برای شمار رقم خواهند زد.

منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای