تعداد بازدید: ۶۴۶
کد خبر: 5179
17 December 2016     -     ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱ تاریخ انتشار:
در سال 2017، بسیاری از تولیدکنندگان تلفن های اندرویدی به سراغ جدیدترین چیپست شرکت کوالکام، یعنی اسنپدراگون 835 می روند تا موبایل هایی قدرتمند بسازند اما گویا سونی قصد دارد از چیپست پرچمدار سال 2016 روی تعدادی از تلفن های همراه جدیدش بهره بگیرد.

بر اساس گزارش جدیدی که به تازگی منتشر شده، دو موبایل سونی با نام های ثبت شده G3121 و G3112 قرار است اسنپدراگون 820 را به عنوان قلب تپنده خود داشته باشند. دو دستگاه به ترتیبی که نام برده شد از نمایشگرهای 5.2 و 5.5 اینچی بهره می برند.

اوضاع زمانی عجیب تر می شود که گفته شده گویا این دو تلفن همراه، پرچمدارهای سونی برای سال آینده هستند. شاید این دلیلی باشد مبنی بر کاهش هزینه ها اما قیاس قدرت دستگاه ها با یکدیگر مسلما تفاوت ها را نشان خواهد داد.

البته، بدون شک اسنپدراگون 820 هنوز هم چیپست توانایی است و روی بهترین موبایل های بازار قرار گرفته ولی اینکه سونی چطور می خواهد سال 2017 را پشت سر بگذارد و با موبایل هایی که به مراتب قدرتمندتر از تلفن های امسال هستند رقابت کند هنوز مشخص نیست.

نوع چیپست و سایز نمایشگر تنها اطلاعاتی هستند که از این دو تلفن همراه جدید به دست آمده، بنابراین می توان تا CES و یا MWC 2017 منتظر ماند و دید که چطور این کمپانی نه چندان خوش شانس ژاپنی در زمینه موبایل، ایفای نقش خواهد کرد.

منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای