تعداد بازدید: ۶۳۳
کد خبر: 5197
18 December 2016     -     ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶ تاریخ انتشار:
با موفقیت هایی که Cheetah Games به واسطه Piano Tiles 2 و Rolling Sky به دست آورده بود، برای تجربه Dancing Line خیلی هیجان داشتیم. عنوانی که همانند بقیه ساخته های این توسعه دهنده معروف، با قطعه های موسیقی اش می خواهد طعم شیرین آرامش را به بازیکن ها هدیه بدهد. این که آن ها توانسته اند همانند گذشته عنوانی فراموش نشدنی بسازند به خود شما بستگی داشته و ما هم ادامه پیرامونش حرف می زنیم.

اما مسئله ای که توانسته Dancing Line را از اپلیکیشن های پیشین Cheetah Games جدا کند، چگونگی پرداخت به کلیشه ها است. مکانیزم های این عنوان را تاکنون با بازی های زیادی دیده اید؛ یک خط که حرکت کرده و شما باید با واکنش هایی سعی نمایید تا او سالم به نقطه پایانی برسد. ولی اینجا توانایی های Cheetah Games به کمک Dancing Line آمده اند تا مخاطبین همچنان با همین کلیشه ها سرگرم شوند.

با Piano Tiles 2  شما با گذاشتن انگشت های خود روی کاشی ها، به نت ها کمک می کردید تا نواخته شوند. Dancing Line دقیقا خلاف آن بوده و این نت ها هستند که به یاری بازیکن ها می آیند. پیش از پرداخت به این المان، بیایید ابتدا نگاهی به مکانیزم های گیم پلی بیندازیم. مهمترین وظیفه شما این است تا هنگامی که خط به مانعی رسید روی اسمارت فون کلیک نمایید تا جهتش را عوض کند.

یعنی همانند Rolling Sky توسعه دهنده می خواسته تا سرعت واکنش ها را بسنجد. اما نکته مهم اینجاست که چالش های Dancing Line خیلی با این اپلیکیشن متفاوت هستند. گاهی اوقات بناهایی از زمین بیرون آمده و تشخیص آن ها واقعا سخت خواهد بود. اینجا توسعه دهنده با نت ها که گفتیم به مخاطبین یاری رسانده اند. به گونه که معمولا ریتم موسیقی پخش شده با چالش ها هماهنگ بوده و هنگام نزدیکی به آن ها، یک نت متفاوت خواهید شنید.

بنابراین ناخودآگاه دست خود را به سمت تلفن هوشمند می برید. شاید جالب باشد که بدانید حتی می توانید چشم های خود را بسته و تنها با قدرت شنوایی تا جایی پیش بروید. متاسفانه تعداد مرحله های Dancing Line خیلی نیستند و با وجود مسیرهای بعضا طولانی، ممکن است خسته شوید. امیدواریم Cheetah Games با آپدیت های بعدی، منطقه های کوچک را هم به ساخته اش بیافزاید.

Dancing Line عنوانی به خوبی Piano Tiles 2 یا Rolling Sky نیست. اما به واسطه مکانیزم های جالب گیم پلی اش مطمئنا تجربه ای سرگرم کننده را به بازیکن ها هدیه خواهد داد. جدا از این که به اعتقاد ما، نام Cheetah Games به تنهایی روی یک اپلیکیشن کافیست تا آن را انجام دهید. تنها توسعه دهنده باید با بروزرسانی های آتی، نقاط ضعف ساخته اش را پوشاند.

منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای