تعداد بازدید: ۱۹۰۵
کد خبر: 747
12 April 2016     -     ۲۴ فروردين ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱ تاریخ انتشار:
اپل در آی او اس ۹ تصمیم گرفت تا به دلایل شخصی خودش هات اسپات اینترنت را کمی پیچیده کند. البته این قضیه چندان هم پیچیده نیست اما اگر مطلع نباشید نمی‌توانید چنین ویژگی را فعال کنید.

در این آموزش قصد داریم تا نحوه نمایش این گزینه را با یکدیگر بررسی کنیم. البته توجه داشته باشید که هات اسپات فقط جهت اشتراک گذاری اینترنت خط تلفن شما کارایی خواهد داشت. جهت هات اسپات وای-فای می‌بایست از اپلیکیشن‌های مختلفی که برای این امر منتشر شده اند استفاده کنید.

مرحله اول: ابتدا وارد بخش تنظیمات Settings دستگاه خود شده و سپس بر روی گزینه Cellurar ضربه بزنید. در این صفحه دومین گزینهCellurar Data Options را انتخاب کنید.

 

مرحله دوم: در صفحه جدید به بخش Cellurar Data Netword بروید.

 

مرحله سوم: در اینجا صفحه را تا انتها به پایین ببرید. مجموعه‌ای سه گزینه‌ای به نام Personal Hotspot مشاهده خواهید کرد. جهت نمایش هات اسپات می‌بایست این تنظیمات را انجام دهید.

در جلوی APN یک نام (دلخواه) قرار دهید.

در جلوی Username و Password نیز عبارت‌های دلخواه را وارد کنید که البته خیلی هم مهم نیستند.

نکته: نام وای-فای شما همان نام گوشی شما خواهد بود.

 

مرحله چهارم: به عقب بازگشته و اینترنت دیتا گوشی خود را روشن کنید. گزینه Personal Hotspot را مشاهده خواهید کرد. از آن طریق قادر به هات اسپات اینترنت روی آیفون خواهید بود.

 

مرحله پنجم: با ورود به گزینه Personal Hotspot و پس از فعال کردن آن می‌توانید جلوی گزینه Wi-Fi Password رمز عبوری که سایر کاربران جهت استفاده از اینترنت شما به آن احتیاج دارند را وارد کنید.

 منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای