تعداد بازدید: ۳۹۹۲
کد خبر: 953
01 May 2016     -     ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴ تاریخ انتشار:
اهدای تندیس اقدام در هر ماه به تاثیرگذاران فضای مجازی؛
نخستین «تندیس اقدام» در عرصه فضای مجازی به تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی "کاربرانه" اهدا شد؛ این تندیس هر ماه به یکی از تاثیرگذاران حوزه فضای مجازی اهدا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»؛ نخستین تندیس "اقدام" در عرصه فضای مجازی صبح امروز همزمان با برگزاری بیست و نهمین نشست جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی به مهدی سالم و حامد نجفی، تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی "کاربرانه" اهدا شد.

"تندیس اقدام" توسط جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی به فعالان انقلابی این عرصه که گامی در راستای عملی کردن مطالبات مقام معظم رهبری در عرصه فضای مجازی برداشته‌اند، اهدا می شود.

بر اساس اعلام روح‌الله مومن‌نسب از فعالان جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی، این تندیس هر ماه به یکی از تاثیرگذاران این حوزه اهدا خواهد شد که نخستین دریافت‌کننده آن در سال اقدام و عمل، تهیه‌کننده برنامه کاربرانه بود.

برنامه کاربرانه که هر چهارشنبه ساعت 17 از شبکه یک سیما پخش می‌شود، نخستین برنامه‌ای است که از نگاه کاربران به  فضای مجازی نگاه می‌کند و فرهنگ‌سازی و ارتقای سواد سایبری را در صدر توجه خود قرار داده است.

تهیه‌کننده برنامه کاربرانه هدیه خود را از دست آیت‌الله حائری شیرازی سخنران بیست و نهمین نشست جبهه انقلاب اسلامی در فضای مجازی دریافت کرد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای