گوگل به دارندگان پیکسل اکس ال پیشنهاد می کند که موبایلی دیگر بخرند

چهارشنبه برایتان نوشتیم گوگل بالاخره نسبت به این مسئله ابراز آگاهی کرده و کاربران  امیدوار هستند تا با یک به روزرسانی نرم افزاری، تمام مشکلات برطرف گردند. اما در همین حال، باکمن اخیراً ایمیلی از طرف گوگل دریافت کرده که وی را متعجب ساخته است. گوگل به جای کمک به برطرف سازی مشکل، به او پیشنهاد کرده که پول خود را پس گرفته و پیکسل اکس ال را برای کمپانی باز پس فرستد.

با پیشنهاد بازگرداندن مبلغ هزینه شده، به نظر می رسد که گوگل اعتماد به نفس کافی در قبال عرضه موبایل پیکسل اکس ال بدون مشکل صدا را ندارد. این در حالی است که باکمن توانسته با یک ROM شخصی سازی شده، بر این مشکل فائق آید؛ هرچند که چنین راهکاری، برای اکثر کاربران پیچیده بوده و البته، گارانتی دستگاه را نیز باطل می کند.

در حال حاضر، تنها راهکار گوگل برای باکمن، پس گرفتن پول و خرید موبایلی جدید از یک تولیدکننده دیگر است؛ اما باکمن به دنبال چنین راهکاری نیست. وی امیدوار بود که تیم پشتیبانی گوگل، گزینه ای پیش پای او بگذارد که به باز پس فرستادن دستگاه منجر نشود؛ اما ظاهراً خبری از پشتیبانی فنی نخواهد بود. در مجموع، کاربران صرفاً به دنبال عملکردی بهتر از سوی موبایل های پیکسل هستند؛ اما ظاهراً گوگل چنین خواسته ای را بسیار غیرمنطقی می داند.

منبع