تعداد بازدید: ۹۷۸
کد خبر: 4925
28 November 2016     -     ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۸ تاریخ انتشار:
همانطور که می دانید در سرویس اینستاگرام قادر به ذخیره سازی تصاویر پروفایل در ID های مختلف نیستید. حتی نمی توانید این عکس ها را بزرگ و با وضوح بیشتری به آن ها نگاه کنید. اگر می خواهید این مورد را دور بزنید و علاوه بر آن به اطلاعات دقیق هر پروفایل دسترسی داشته باشید، ربات این آخر هفته را از دست ندهید.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات instaprofile_bot@ را برایتان معرفی کنیم؛ instaprofile_bot رباتی است که می توانید به کمک آن اطلاعات پروفایل اینستاگرام موردنظر خود را استخراج کنید.

برای دسترسی به این ربات کافی است از آیدی instaprofile_bot@ استفاده کرده و یا روی این لینک کلیک کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. پس از انجام این کار ربات توضیحات لازم و دستورات مورد نظر را برای شما ارسال می کند.

توسط این ربات می توانید علاوه بر دریافت تصاویر پروفایل ID های مختلف، در صورت خصوصی نبودن این پروفایل ها، اطلاعات پست های مختلف را نیز از آن ها استخراج کنید. علاوه بر این با کلیک روی گزینه ی «نمایش اطلاعات دقیق» قادر هستید مواردی دیگر چون تعداد دنبال کننده ها، تعداد دنبال شونده ها، تعداد رسانه ها و حتی بیوگرافی هر پروفایل را مشاهده کنید.

قابلیت های این گزینه به این جا ختم نشده و در صورتی که ID ارسال شده توسط شما برای ربات instaprofile_bot در وضعیت خصوصی قرار نداشته نباشد می توانید آمار پست های پروفایل مورد نظر خود شامل جمع تعداد لایک ها، جمع تعداد کامنت ها و جمع بندی کل را به سرعت هرچه تمام تر مشاهده نمایید.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

توجهمتأسفانه پس از معرفی، ربات مذکور از کار افتاده است. مشکل فنی از سمت ربات بوده و به زودی سرویس دهی آن به حالت عادی باز خواهد گشت.

منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای