تعداد بازدید: ۷۰۲
کد خبر: 5165
17 December 2016     -     ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲ تاریخ انتشار:
بلک بری که دیگر تجارت سخت افزار خود را به صورت تمام و کمال کنار گذاشته، به تازگی خبر از امضای قراردادی برای فروش لایسنس نرم افزارهای امنیتی، سرویس ها، نام، لوگو و دیگر اجزای برند خود به کمپانی TCL داده است. کمپانی TCL قرار است از این به بعد طراحی، تولید، فروش و مدیریت سرویس های مربوط به تمام موبایل های بلک بری را برعهده داشته باشد.

در همین حال، بلک بری به پشتیبانی نرم افزاری از TCL ادامه می دهد و TCL هم تیم فروشی را به صورت اختصاصی، به فروش موبایل های هوشمند بلک بری در سراسر جهان موظف می سازد. گفتنی است که دو موبایل اخیر بلک بری، نسخه های تغییر برند یافته موبایل های TCL بودند.

اسمارت فون میان رده DTEK50، مدل تغییر نام یافته Alcatel Idol 4 اندرویدی است که این بار، از نرم افزار بلک بری بهره مند شده. از طرف دیگر، DTEK60 هم براساس موبایل TCL 950 تولید گشته است. در واقع قرارداد اخیر، تفاوتی با همکاری های پیشین بلک بری و TCL برای عرضه DTEK50 و DTEK60 ندارد و صرفاً گستره قراردادهای پیشین را افزایش داده است.

رالف پینی، مدیر ارشد عملیاتی بلک بری در بیانیه ای اذعان نموده که امضای قراردادی با TCL، حرکتی کلیدی در استراتژی های فعلی کمپانی کانادایی به شمار می رود و TCL پیش از این طی همکاری در سری DTEK، با مهارت خود در طراحی سخت افزار، توسعه و تولید، مدیران بلک بری را تحت تاثیر قرار داده است. علاوه بر این، جان چن، مدیرعامل بلک بری هم این وعده را به طرفداران داده که کمپانی برای آخرین بار هم که شده، موبایلی به همراه کیبورد فیزیکی QWERTY تولید خواهد کرد.

منبع

نظرسنجی
برچسب اسرا نشان دهنده ی چیست؟
1) رده بندی سنی بازی های رایانه ای
2) درجه کیفیت بازی های رایانه ای